Łączna liczba wyświetleń

NASZE PODRÓŻE

sobota, 16 listopada 2019

CMENTARZYSKO SAMOCHODÓW - męska wyprawa


Zanim wyruszymy na męską wyprawę kilka słów o miejscu, do którego się udajemy. Sama nazwa CMENTARZYSKO może trwożyć, ale jest to niesamowite miejsce i raj dla fanatyków fotografii i motoryzacji📷😊. 





Już wcześniej planowałem tą wyprawę, szukałem tylko adresu, bo nigdzie nie można znaleźć lokalizacji takich cudeniek. Jednak dla chcącego nic trudnego. Jakoś się udało namierzyć miejscówkę i MAMY TO !!! 😀.
Pomyślicie sobie :..ale mi wyprawa, to zwykłe złomowisko tylko inaczej nazwane..". Nic bardziej mylnego. 
😁Zaczynamy ...  🚕🚖🚗🚓🚒🚐🚘

Wśród wraków aut znajdziemy tam bardzo pokaźną kolekcję maluszków, polonezów, ład, dużych fiatów, trabantów i wiele,wiele innych. Nie jest człowiek w stanie zliczyć ile ich jest, ale na pewno kilkaset












Jak one się tam znalazły?
Jednoznacznej odpowiedzi nie ma, ale prawdopodobnie był tam policyjny parking depozytowy samochodów, które zostały odzyskane z kradzieży. Właściciele odzyskanych samochodów dostawali pieniądze z ubezpieczeń. Samochody pozostawały na placu, a policja mając ograniczony teren szybko go zapełniła po brzegi. Samochody traciły coraz bardziej na wartości, więc władze przekazały wszystko właścicielowi terenu, który doprowadził samochody do stanu obecnego.
Niesamowite wrażenie robi fakt, że przyroda w przypadku tych aut upomina się o swoje 😉












Nawet jedna syrenka skojarzyła nam się z tą z filmu "Nie lubię poniedziałku". Zobaczcie sami, że podobna 😃. Jednak kwiatki zupełnie inne. Może ktoś próbował ją upodobnić, tego nie wiemy i pewnie już się nie dowiemy.😉





No i zakończymy naszą fotorelację słodkimi maluszkami, do których każdy ma sentyment, choćby aktualnie jeździł najbardziej wypasionym wozem :)









Ze względu na możliwość kolejnych dewastacji i rozkradania (choć nie wiem, czy jest co jeszcze kraść 😉) i tak już kiepsko mających się wraków, nie podajemy adresu i lokalizacji w/w cmentarzyska.



...tylko koni żal...🐴🐴🐴🐴😁

Dzięki za wspólną wycieczkę, mam nadzieję, że też Wam się podobała. Do kolejnego...😊

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz