WITAMY ! WELCOME ! WILLKOMMEN ! OSO OSEYO ! BIENVENUE ! SALUT !
"Chcemy Wam wszystkim siebie przedstawić,
Bardzo lubimy w podróże się bawić,
Odkrywać miejsca, fotografować,
Zwiedzać, oglądać i podróżować.
Bardzo serdecznie Was zapraszamy,
Do pokazania dużo miejsc mamy,
Wszystko w ciekawą całość zlepimy,
I w świat trawelsów Was wprowadzimy."
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz